Top

O firmie

PHU AwpolO firmie
Podczas realizowania  inwestycji budowlanych prędzej, czy później zetkniecie się Państwo z problemami dotyczącymi montażu instalacji antenowych DVB-T lub TV SAT. Najczęściej problemy te powinno  się rozpatrywać już na etapie projektu. Należy również pamiętać, aby montaż okablowania wykonać przy okazji zakładania instalacji elektrycznej.

Na przestrzeni kilkunastu lat naszej działalności zetknęliśmy się z wieloma firmami i inwestorami, którzy  z powodu błędnego lub nieprzemyślanego projektu instalacji, dobrania nieodpowiednich urządzeń, kabli lub nie wykonania takich instalacji wcale, poniosły duże straty finansowe. Musiały bowiem montować taką instalacje po zakończeniu budowy.Wiązało się to wtedy z rozkuwaniem nowych elewacji i podłóg, oraz np. z wierceniem świeżo pomalowanych ścian itp.
Projektowanie czy montaż instalacji antenowych w czasie prac elektrycznych jest bardzo dobrym momentem do nawiązania z nami współpracy. Wiele firm z Państwa branży, często trafia do nas z zapytaniami dotyczącymi projektowania, montażu, przebudowy, remontu różnorodnych instalacji antenowych i systemów monitorowania.
Poprzez nawiązanie z nami  kontaktu, będziemy mogli służyć Państwu pomocą w zakresie:
** Doradztwa w sporządzaniu instalacji antenowych i systemów monitorowania. (GRATIS !)
** Doradztwa w doborze sprzętu do rodzaju instalacji lub istniejącego projektu (GRATIS !)

Zaspokajamy wszelkie potrzeby naszych klientów w doborze sprzętu począwszy  od małych instalacji mieszkaniowych, domów jedno i wielorodzinnych, wczasowych, handlowych, hoteli, spółdzielni mieszkaniowych, do małych i dużych sieci kablowych oraz AZART.

Sprzedaż

Autoryzowany partner firm: Telkom-Telmor, Wisat (Triax), Technisat, Vector, gwarantujący atrakcyjne ceny i pełną dostępność towarów.

Doradztwo

Gwarancja profesjonalnego i fachowego doradztwa w zakresie projektowania instalacji, oraz doboru sprzętu.

Projektowanie

GRATISOWA pomoc przy projekcie nowych instalacji antenowych RTV/SAT, oraz przebudowie i remoncie już istniejących.

Wsparcie

Każdemu klientowi oferujemy (GRATIS) wsparcie w doborze sprzętu niezbędnego do montażu w instalacjach RTV/SAT