Top

Produkty

PHU AwpolAdapter jednomodowy simplex SC/APC-SC/APC

Adapter jednomodowy simplex SC/APC-SC/APC

1.70

Kategoria:

Opis

Adapter SC/APC – SC/APC (optyczna „beczka”) służy do wzajemnego połączenia dwóch pół-złączek typu SC/APC (patchcord-patchcord, patchcord-pigtail) zapewniając fizyczne połączenia dla jednego włókna światłowodowego. Gabaryty adaptera odpowiadają wymiarom otworów w przełącznicach światłowodowych różnych producentów. Adapter fabrycznie wyposażony jest w metalowy zatrzask, zapewniający szybki montaż w przełącznicy.

Cechy produktu:

  • adapter do złącz typu SC/APC (SM 9/125)
  • wyposażony w metalowy zatrzask,
  • połączenie typu „push-pull”,
  • pasuje do wszystkich typów krosownic światłowodowych,
  • materiał: plastik/ ceramika
  • kolor: zielony
  • wymiary adaptera (DxSxW): 27x22x9mm.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Adapter jednomodowy simplex SC/APC-SC/APC”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *