Top

NOWY PROJEKT-Projekt Internetu LTE ODU/IDU TELMOR – PLAY „NET BOX”

PHU AwpolAktualności NOWY PROJEKT-Projekt Internetu LTE ODU/IDU TELMOR – PLAY „NET BOX”

NOWY PROJEKT-Projekt Internetu LTE ODU/IDU TELMOR – PLAY „NET BOX”

Firma TELKOM-TELMOR, wspólnie z siecią telefonii komórkowej PLAY, rozpoczęła Projekt Internetu LTE ODU/IDU TELMOR – PLAY „NET BOX”. Jest to przedsięwzięcie o charakterze ogólnopolskim i dotyczy wszystkich miast, miasteczek i ich okolic, gdzie PLAY posiada swoje oddziały – łącznie ok. 500 miejscowości. Planuje się dotarcie z usługą szybkiego Internetu wszędzie tam, gdzie znajdą się chętni do skorzystania z niej.

Telkom-Telmor swojej strony jest odpowiedzialny za przeprowadzanie montaży anten do odbioru Internetu. Wszystkich zainteresowanych realizacją usługi zachęcamy do kontaktu z nami jako dystrybutorem firmy Telkom-Telmor lub z infolinią: play@telmor.pl,  tel. 607 453 055.

 

Firma Telkom-Telmor zaprasza  na cykl bezpłatnych webinarów poświęconych zagadnieniom technicznym z tej branży. Dzięki takiej formie szkoleń, będą mogli Państwo zamienić tradycyjną salę konferencyjną na zacisze domu lub biura, aby w skupieniu rozszerzać swoją wiedzę z zakresu instalacji SMATV i sieci FTTH.

Webinary będą podzielone na dwa bloki tematyczne:

 • instalacje SMATV (indywidualne i zbiorowe instalacje antenowe), prowadzone zazwyczaj w drugi poniedziałek miesiąca o godzinie 9:00
 • instalacje CATV (rozwiązania dla hoteli), realizowane zazwyczaj w drugi wtorek miesiąca o godzinie 9:00.
Najbliższe webinary:
 1. Parametry sygnałów w zbiorowych instalacjach antenowych
  poniedziałek 12 lutego godz. 9:00
  Szczegóły webinaru i link do rejestracji
 2. Po co stacja czołowa w hotelu? Jak zaprojektować efektywne rozwiązanie…
  wtorek 13 lutego godz. 9:00
  Szczegóły webinaru i link do rejestracji
 3. Antenowa Instalacja Zbiorowa w praktyce. Co warto wiedzieć?
  poniedziałek 12 marca godz. 9:00
  Szczegóły webinaru i link do rejestracji
 4. Budżetowe rozwiązania hotelowe – case studies
  wtorek 13 marca godz. 9:00
  Szczegóły webinaru i link do rejestracji

Szczegóły i linki do rejestracji dostępne są na stronie www.telmor.pl w zakładce SzkoleniaTam też można zapoznać się z informacjami o kolejnych planowanych webinarach.

Przewidywany czas trwania każdego z webinarów to ok. 1h.  W tym czasie prowadzący postarają się przekazać jak najwięcej wiedzy na temat stosowanych rozwiązań, najnowszych technologii oraz produktów Telkom-Telmor. Postarają się również odpowiedzieć na pytania, pojawiające się w trakcie szkoleń.

 

WAŻNE!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (tylko 50 osób) firma prosi o jak najszybszą rejestrację. W przypadku dużego zainteresowania będzie można powtórzyć wybrane szkolenie.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: marketing@telmor.pl

 

No Comments

Leave a Comment